Ali Koç’tan Dursun Özbek’in sözlerine jet hızında cevap: Cesaretiniz varsa canlı yayına gelin

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, MHK Lideri Lale Orta’nın yayıncı kuruluş yorumcularına baskı yaptığı argümanı ve Fenerbahçe‘nin mağduriyet yarattığına dair sert açıklamalarda bulundu. O açıklamalara Fenerbahçe cephesinden jet süratiyle cevap geldi.

FENERBAHÇE’DEN JET SURATINDA YANIT

Yapılan açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Lideri Sayın Dursun Aydın Özbek’e birebir çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum: Cüretiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum. Bu vesileyle kendinizi daha güzel söz edeceğinizi düşünüyorum. Ali Y. Koç.” denildi.

DURSUN ÖZBEK AÇIKLAMA YAPMŞTI

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe’yi amaç alarak yaptığı açıklamada, “Sahada maç oynanıyor, devre ortasında açıklama yapılıyor! Maçı alanda kazanacağını sav eden bir kulüp, neden devrede açıklama yapıyor? Baskı oluşturmak için açıklama yapıyorlar. ‘Bizi sistem dışına itmek istiyorlar’ diyorlar. Fakat hedef kendi lehlerine yapılan kusurların üstünü kapamak. Avrupa kupalarında maç bitiyor, hocaları Türk futbolunun kıymetini iki paralık etmek için demeç veriyor. Ülkemizin prestijini yok etmeye çalışıyor. herkes sessiz, herkes lisanını yutmuş! Kimse bahisle ilgili yorum yapmıyor!” sözlerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir