Erkek hemşire, boşanma aşamasındaki eşi ve annesi tarafından dövüldü

Bilecik merkezde Onur Y., eşi Sümeyye Y.’den ayrılmak için boşanma davası açtı. Dava sürerken, bugün saat 08.30 sıralarında Onur Y., işe gitmek için konutundan çıkıp Beşiktaş Mahallesi’ndeki markete girdi. Gerisinden markete, Onur Y.’nin boşanma kademesindeki eşi Sümeyye Y. ve annesi Sultan D. de girdi. Yaşanan tartışmanın akabinde Sümeyye Y. ve Sultan D., Onur Y.’ye saldırdı.

Çantasındaki anahtarı ve dizüstü bilgisayarını almaya çalışan anne ve kızı, Onur Y.’yi marketin dışına çıkarıp sokak ortasında dövdü. Sümeyye Y., annesiyle birlikte hücumlarına devam ederken, bir yandan da “Anahtarları vermezsen seni burada geberteceğim” diyerek tehdit etti.

HASTANEYE KALDIRILDI

Olayı gören etraftakilerin ayırdığı arbedede, eşine ve kayınvalidesine karşılık veremeyen Onur Y. yaralandı. İhbar üzerine adrese gelen sıhhat takımının, olay yerindeki birinci müdahalesinin akabinde Onur Y. ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sokağa polis geldiğinde ise Sultan D., kendisini yere bırakıp bayıldı. Sümeyye Y.’nin annesi Sultan D.

Onur Y., eşiyle boşanma kademesinde olduklarını belirterek, “İşe gidiyordum, eşimle boşanma davamız var. Kafayı yedi, beni dövdüler, çok berbatım. Ne olursunuz bana yardım edin” dedi.

KAMERALARA YANSIDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir